SKU: 9110D-22881PMF115
Cali Offroad Summit Dually 22×8.25 8×165.1 +115 Polished
Polished Cali Offroad Summit Dually wheels. ET115
Availability: 74 in stock
SKU: 9110D-22881PMF115 Categories: , Tags: , Brand:
Size: 22×8.25
Bolt Pattern: 8×165.1
Offset: +115mm
Center Bore: 121.3mm