SKU: 9110D-22881MBI100
Cali Offroad Summit Dually 22×8.25 8×165.1 +100 Black
Black, Matte Cali Offroad Summit Dually wheels. ET100
Availability: 51 in stock
SKU: 9110D-22881MBI100 Categories: , Tags: , Brand:
Size: 22×8.25
Bolt Pattern: 8×165.1
Offset: +100mm
Center Bore: 121.3mm