SKU: 1790WAR126140G12
Black Rhino Warlord 17×9 6×139.7 +12 Gray
Gunmetal, Matte Black Rhino Warlord wheels. ET12
Availability: 87 in stock
SKU: 1790WAR126140G12 Categories: , Tags: , ,
Black Rhino Warlord wheel features size 17" x 9", Gunmetal, Matte Gunmetal finish, 6×139.7 bolt pattern, +12mm offset.
Wheel Specifications
  • Size: 17" x 9"
  • Finish: Gunmetal, Matte Gunmetal
  • Bolt Pattern: 6×139.7
  • Offset: +12mm