SKU: BR017MX17856820
Black Rhino Etosha 17×8.5 6×139.7 +20 Black
Black, Matte Black Rhino Etosha wheels. ET20
Availability: 37 in stock
SKU: BR017MX17856820 Categories: , Tag:
Black Rhino Etosha wheel features size 17" x 8.5", Black, Matte Black finish, 6×139.7 bolt pattern, +20mm offset.
Wheel Specifications
  • Size: 17" x 8.5"
  • Finish: Black, Matte Black
  • Bolt Pattern: 6×139.7
  • Offset: +20mm