SKU: BR017LX17856812
Black Rhino Etosha 17×8.5 6×139.7 +12 Blue
Gloss Black Rhino Etosha wheels. ET12
Availability: 8 in stock
SKU: BR017LX17856812 Categories: , Tag:
Black Rhino Etosha wheel features size 17" x 8.5", Gloss Midnight Blue finish, 6×139.7 bolt pattern, +12mm offset.
Wheel Specifications
  • Size: 17" x 8.5"
  • Finish: Gloss Midnight Blue
  • Bolt Pattern: 6×139.7
  • Offset: +12mm