SKU: BR03221050142GB
Bespoke Revolution BR03 Nexus 22×10.5 5×112/5×114.3 +42 Black
Shop Bespoke Revolution BR03 Nexus GB in Black, Gloss finish, 22″ x 10.5″, +42mm offset.
Availability: 8 in stock
SKU: BR03221050142GB Categories: , Tags: , , ,
Bespoke Revolution BR03 Nexus GB wheel features size 22" x 10.5", Black, Gloss finish, +42mm offset.
Wheel Specifications
  • Size: 22" x 10.5"
  • Finish: Black, Gloss
  • Offset: +42mm