SKU: 9022BLNK35ZX9GB-5x130
Axe ZX9 22×9 5×130 +35 Black
Black, Gloss Axe ZX9 wheels. ET35
Availability: 10 in stock
SKU: 9022BLNK35ZX9GB-5x130 Categories: , Tag:
Axe ZX9 wheel features size 22" x 9", Black, Gloss Black finish, 5×130 bolt pattern, +35mm offset.
Wheel Specifications
  • Size: 22" x 9"
  • Finish: Black, Gloss Black
  • Bolt Pattern: 5×130
  • Offset: +35mm