SKU: 818BLNK40ZX2BLK-5x114
Axe ZX2 18×8 5×114 +40 Black
Black, Gloss Axe ZX2 wheels. ET40
Availability: 2 in stock
SKU: 818BLNK40ZX2BLK-5x114 Categories: , Tag:
Axe ZX2 wheel features size 18" x 8", Black, Gloss Black finish, 5×114 bolt pattern, +40mm offset.
Wheel Specifications
  • Size: 18" x 8"
  • Finish: Black, Gloss Black
  • Bolt Pattern: 5×114
  • Offset: +40mm