SKU: 10522BNK25EX40GB-5x127
Axe EX40 22×10.5 5×127 +25 Black
Black, Gloss Axe EX40 wheels. ET25
Availability: 2 in stock
SKU: 10522BNK25EX40GB-5x127 Categories: , Tag:
Axe EX40 wheel features size 22" x 10.5", Black, Gloss Black finish, 5×127 bolt pattern, +25mm offset.
Wheel Specifications
  • Size: 22" x 10.5"
  • Finish: Black, Gloss Black
  • Bolt Pattern: 5×127
  • Offset: +25mm