SKU: 8520BLNK40EX30SM-5x108
Axe EX30 20×8.5 5×108 +40 Silver
Axe EX30 wheels. ET40
Availability: 8 in stock
SKU: 8520BLNK40EX30SM-5x108 Categories: , Tag:
Axe EX30 wheel features size 20" x 8.5", Silver Silver finish, 5×108 bolt pattern, +40mm offset.
Wheel Specifications
  • Size: 20" x 8.5"
  • Finish: Silver Silver
  • Bolt Pattern: 5×108
  • Offset: +40mm