SKU: 10522BLNK25EX20GB-5x130
Axe EX20 22×10.5 130 +25 Black
Axe Wheel – 22″ x 10.5″
Availability: 2 in stock
SKU: 10522BLNK25EX20GB-5x130 Categories: , Tags: ,
Axe EX20 wheel features size 22" x 10.5", Gloss Black Black finish, 5×130 bolt pattern, +25mm offset.
Wheel Specifications
  • Size: 22" x 10.5"
  • Finish: Gloss Black Black
  • Bolt Pattern: 5×130
  • Offset: +25mm