SKU: 922BLANK25+CF2BP-5x120
Axe CF2 22×9 120 +25 Black
Axe Wheel – 22″ x 9″
Availability: 4 in stock
SKU: 922BLANK25+CF2BP-5x120 Categories: , Tags: ,
Axe CF2 wheel features size 22" x 9", Black / Polished Face Black / Polished Face finish, 5×120 bolt pattern, +25mm offset.
Wheel Specifications
  • Size: 22" x 9"
  • Finish: Black / Polished Face Black / Polished Face
  • Bolt Pattern: 5×120
  • Offset: +25mm