SKU: 922BLANK25+CF2BP-5x112
Axe CF2 22×9 112 +25 Black
Axe Wheel – 22″ x 9″
Availability: 4 in stock
SKU: 922BLANK25+CF2BP-5x112 Categories: , Tags: ,
Axe CF2 wheel features size 22" x 9", Black / Polished Face Black / Polished Face finish, 5×112 bolt pattern, +25mm offset.
Wheel Specifications
  • Size: 22" x 9"
  • Finish: Black / Polished Face Black / Polished Face
  • Bolt Pattern: 5×112
  • Offset: +25mm