SKU: 10521BLNK25CF2SP-5x108
Axe CF2 21×10.5 5×108 +40 Silver
Axe CF2 wheels. ET40
Availability: 4 in stock
SKU: 10521BLNK25CF2SP-5x108 Categories: , Tag:
Axe CF2 wheel features size 21" x 10.5", Silver Silver finish, 5×108 bolt pattern, +40mm offset.
Wheel Specifications
  • Size: 21" x 10.5"
  • Finish: Silver Silver
  • Bolt Pattern: 5×108
  • Offset: +40mm