SKU: 1120BLNK48CF1CB-5x112
Axe CF1 20×11 5×112 +48 Gray
Axe CF1 wheels. ET48
Availability: 8 in stock
SKU: 1120BLNK48CF1CB-5x112 Categories: , Tag:
Axe CF1 wheel features size 20" x 11", Carbon Carbon finish, 5×112 bolt pattern, +48mm offset.
Wheel Specifications
  • Size: 20" x 11"
  • Finish: Carbon Carbon
  • Bolt Pattern: 5×112
  • Offset: +48mm