SKU: ABL38-22956338TB
Asanti Black Label Monarch Truck ABL38 GY 22×9.5 6×135 +38 Gray
Brushed Asanti Black Label Monarch Truck wheels. ET38
Availability: 8 in stock
SKU: ABL38-22956338TB Categories: , Tags: ,
Asanti Black Label Monarch Truck ABL38 GY wheel features size 22" x 9.5", Brushed Titanium finish, 6×135 bolt pattern, +38mm offset.
Wheel Specifications
  • Size: 22" x 9.5"
  • Finish: Brushed Titanium
  • Bolt Pattern: 6×135
  • Offset: +38mm