SKU: ABL30-22956230BK
Asanti Black Label Corona Truck ABL30 BK 22×9.5 6×139.7 +30 Black
Black, Gloss Asanti Black Label Corona Truck wheels. ET30
Availability: 170 in stock
SKU: ABL30-22956230BK Categories: , Tags: ,
Asanti Black Label Corona Truck ABL30 BK wheel features size 22" x 9.5", Black, Gloss Black finish, 6×139.7 bolt pattern, +30mm offset.
Wheel Specifications
  • Size: 22" x 9.5"
  • Finish: Black, Gloss Black
  • Bolt Pattern: 6×139.7
  • Offset: +30mm