SKU: AB045BT22050145
Asanti Black Label Aristocrat ABL-45 BT 22×10.5 5×108/5×114.3 +45 Black
Black, Gloss Asanti Black Label Aristocrat wheels. ET45
Availability: 48 in stock
SKU: AB045BT22050145 Categories: , Tags: ,
Asanti Black Label Aristocrat ABL-45 BT wheel features size 22" x 10.5", Black, Gloss Black / Machined Face-Double Dark Tint finish, 5×108/5×114.3 bolt pattern, +45mm offset.
Wheel Specifications
  • Size: 22" x 10.5"
  • Finish: Black, Gloss Black / Machined Face-Double Dark Tint
  • Bolt Pattern: 5×108/5×114.3
  • Offset: +45mm