SKU: DS518105511422GB
AodHan DS05 18×10.5 5×114.3 +22 Black
Black, Gloss AodHan DS05 wheels. ET22
Availability: 40 in stock
SKU: DS518105511422GB Categories: , Tag:
AodHan DS05 wheel features size 18" x 10.5", Black, Gloss Black / Gold Rivets finish, 5×114.3 bolt pattern, +22mm offset.
Wheel Specifications
  • Size: 18" x 10.5"
  • Finish: Black, Gloss Black / Gold Rivets
  • Bolt Pattern: 5×114.3
  • Offset: +22mm