SKU: AH111885511235HB
AodHan AH-11 18×8.5 5×112 +35 Silver
AodHan AH-11 wheels. ET35
Availability: 188 in stock
SKU: AH111885511235HB Categories: , Tag:
AodHan AH-11 wheel features size 18" x 8.5", Hyper Black Hyper Black finish, 5×112 bolt pattern, +35mm offset.
Wheel Specifications
  • Size: 18" x 8.5"
  • Finish: Hyper Black Hyper Black
  • Bolt Pattern: 5×112
  • Offset: +35mm