SKU: AFF720105512035MB
AodHan AFF7 20×10.5 5×120 +35 Black
Black, Matte AodHan AFF7 wheels. ET35
Availability: 49 in stock
SKU: AFF720105512035MB Categories: , Tag:
AodHan AFF7 wheel features size 20" x 10.5", Black, Matte Black finish, 5×120 bolt pattern, +35mm offset.
Wheel Specifications
  • Size: 20" x 10.5"
  • Finish: Black, Matte Black
  • Bolt Pattern: 5×120
  • Offset: +35mm