SKU: CHI2210436L16R38BCX
Amani Forged Chile Original 22×10 112/114.3 +38 Silver
Amani Forged Wheel – 22″ x 10″
Availability: 2 in stock
SKU: CHI2210436L16R38BCX Categories: , Tags: , , , ,
Amani Forged Chile Original wheel features size 22" x 10", Brushed Silver Silver finish, 5×112/5×114.3 bolt pattern, +38mm offset.
Wheel Specifications
  • Size: 22" x 10"
  • Finish: Brushed Silver Silver
  • Bolt Pattern: 5×112/5×114.3
  • Offset: +38mm