SKU: A17567580
Allied Commercial Trailer Wheels 17.5×6.75 8×165.1 +5.5 White
Allied Commercial Trailer Wheels wheels. ET5.5
Availability: 58 in stock
SKU: A17567580 Categories: , Tag:
Allied Commercial Trailer Wheels wheel features size 17.5" x 6.75", White White finish, 8×165.1 bolt pattern, +5.5mm offset.
Wheel Specifications
  • Size: 17.5" x 6.75"
  • Finish: White White
  • Bolt Pattern: 8×165.1
  • Offset: +5.5mm