SKU: 240O248258-215GBM
XF Off-Road XF-240 Dually 24×8.25 8×165.1 -215 Black
Black, Gloss XF Off-Road XF-240 Dually wheels. ET-215
Availability: 8 in stock
SKU: 240O248258-215GBM Categories: , Tag:
XF Off-Road XF-240 Dually wheel features size 24" x 8.25", Black, Gloss Black / Milled finish, 8×165.1 bolt pattern, -215mm offset.
Wheel Specifications
  • Size: 24" x 8.25"