SKU: S15571163P43
WELD Ventura Drag S155 17×11 5×120.65 +43 Black
Black, Gloss WELD Ventura Drag wheels. ET43
Availability: 26 in stock
SKU: S15571163P43 Categories: , Tag:
WELD Ventura Drag S155 wheel features size 17" x 11", Black, Gloss Black / Milled-Diamond Cut Lip finish, 5×120.65 bolt pattern, +43mm offset.
Wheel Specifications
  • Size: 17" x 11"
  • Finish: Black, Gloss Black / Milled-Diamond Cut Lip
  • Bolt Pattern: 5×120.65
  • Offset: +43mm