SKU: S90480563P65
WELD Ventura Beadlock S904 18×10.5 5×120.65 +65 Black
Black, Gloss WELD Ventura Beadlock wheels. ET65
Out of stock
SKU: S90480563P65 Categories: , Tag:
WELD Ventura Beadlock S904 wheel features size 18" x 10.5", Black, Gloss / Black Ring finish, +65mm offset.
Wheel Specifications
  • Size: 18" x 10.5"
  • Finish: Black, Gloss / Black Ring
  • Offset: +65mm