SKU: S10609589P28
WELD Ventrua 6 S106 20×9.5 6×135 +28 Black
Black, Gloss WELD Ventrua 6 wheels. ET28
Out of stock
SKU: S10609589P28 Categories: , Tags: , , ,
WELD Ventrua 6 S106 wheel features size 20" x 9.5", Black, Gloss Black / Milled-Diamond Cut Lip finish, 6×135 bolt pattern, +28mm offset.
Wheel Specifications
  • Size: 20" x 9.5"
  • Finish: Black, Gloss Black / Milled-Diamond Cut Lip
  • Bolt Pattern: 6×135
  • Offset: +28mm