SKU: S10800590P20
WELD Laguna S108 20×10.5 5×115 +20 Gray
Gunmetal, Satin WELD Laguna wheels. ET20
Availability: 16 in stock
SKU: S10800590P20 Categories: , Tags: , , ,
WELD Laguna S108 wheel features size 20" x 10.5", Gunmetal, Satin Gunmetal / Diamond Cut Lip finish, 5×115 bolt pattern, +20mm offset.
Wheel Specifications
  • Size: 20" x 10.5"
  • Finish: Gunmetal, Satin Gunmetal / Diamond Cut Lip
  • Bolt Pattern: 5×115
  • Offset: +20mm