SKU: S10788065P29
WELD Laguna S107 18×8 5×114.3 +29 Black
Black, Gloss WELD Laguna wheels. ET29
Out of stock
SKU: S10788065P29 Categories: , Tags: , , ,
WELD Laguna S107 wheel features size 18" x 8", Black, Gloss Black / Milled-Diamond Cut Lip finish, 5×114.3 bolt pattern, +29mm offset.
Wheel Specifications
  • Size: 18" x 8"
  • Finish: Black, Gloss Black / Milled-Diamond Cut Lip
  • Bolt Pattern: 5×114.3
  • Offset: +29mm