SKU: S11389565P29
WELD Belmont S113 18×9.5 5×114.3 +29 Black
Black, Gloss WELD Belmont wheels. ET29
Availability: 41 in stock
SKU: S11389565P29 Categories: , Tags: , , ,
WELD Belmont S113 wheel features size 18" x 9.5", Black, Gloss Black / Milled finish, 5×114.3 bolt pattern, +29mm offset.
Wheel Specifications
  • Size: 18" x 9.5"
  • Finish: Black, Gloss Black / Milled
  • Bolt Pattern: 5×114.3
  • Offset: +29mm