SKU: SOT285-6002-39GB
Voxx Wheel Sotto 20×8.5 6×127/6×135 +39 Black
Black, Gloss Voxx Wheel Sotto wheels. ET39
Out of stock
SKU: SOT285-6002-39GB Categories: , Tags: ,
Voxx Wheel Sotto wheel features size 20" x 8.5", Black, Gloss finish, +39mm offset.
Wheel Specifications
  • Size: 20" x 8.5"
  • Finish: Black, Gloss
  • Offset: +39mm