SKU: NCE285-5003-32GB
Voxx Wheel Nice 20×8.5 5×112/5×120 +32 Black
Black, Gloss Voxx Wheel Nice wheels. ET32
Availability: 122 in stock
SKU: NCE285-5003-32GB Categories: , Tags: , ,
Voxx Wheel Nice wheel features size 20" x 8.5", Black, Gloss finish, +32mm offset.
Wheel Specifications
  • Size: 20" x 8.5"
  • Finish: Black, Gloss
  • Offset: +32mm