SKU: NCE775-5004-20GB
Voxx Wheel Nice 17×7.5 5×115/5×120 +20 Black
Black, Gloss Voxx Wheel Nice wheels. ET20
Availability: 38 in stock
SKU: NCE775-5004-20GB Categories: , Tags: , ,
Voxx Wheel Nice wheel features size 17" x 7.5", Black, Gloss finish, +20mm offset.
Wheel Specifications
  • Size: 17" x 7.5"
  • Finish: Black, Gloss
  • Offset: +20mm