SKU: 60317957-12MTBR
Vortek Offroad VRT-603 17×9 6×135/6×139.7 -12 Gray
Matte Vortek Offroad VRT-603 wheels. ET-12
Availability: 12 in stock
SKU: 60317957-12MTBR Categories: , Tags: ,
Vortek Offroad VRT-603 wheel features size 17" x 9", Matte Titanium / Black Bead Ring finish, 6×135/6×139.7 bolt pattern, -12mm offset.
Wheel Specifications
  • Size: 17" x 9"