SKU: 85H7973NS12
Vision 85 Soft 8 GB 17×9 5×127 +12 Black
Vision Wheel – 17″ x 9″
Availability: 46 in stock
SKU: 85H7973NS12 Categories: , Tags: ,
Vision 85 Soft 8 GB wheel features size 17" x 9", Black, Gloss Black finish, 5×127 bolt pattern, +12mm offset.
Wheel Specifications
  • Size: 17" x 9"
  • Finish: Black, Gloss Black
  • Bolt Pattern: 5×127
  • Offset: +12mm