SKU: 81B-9781M0
Vision 81A 19.5×7.5 8×165.1 Silver
Machined Vision 81A wheels.
Availability: 20 in stock
SKU: 81B-9781M0 Categories: , Tag:
Vision 81A wheel features size 19.5" x 7.5", Machined finish, 8×165.1 bolt pattern, +0mm offset.
Wheel Specifications
  • Size: 19.5" x 7.5"
  • Finish: Machined
  • Bolt Pattern: 8×165.1
  • Offset: +0mm
  • Center Bore: 124.5
  • Load Rating: 4500
  • Material: Cast Aluminum
  • Structure: 1-Piece
Brand
Model
Submodel
Diameter
Width
Finish
Short Color
Short Finish
Lug Count
Lug Type
Center Bore
Load Rating
Material
Structure
Style ID
Bolt Pattern 1
Exposed Lugs
Lip Size
Orientation
Position
Niche Tag
Offset
SKU 81B-9781M0
Reviews
There are no reviews yet.
Be the first to review “Vision 81A 19.5×7.5 8×165.1 Silver”