SKU: 81A-6681M0
Vision 81A 16×6 8×165.1 Silver
Machined Vision 81A wheels.
Availability: 11 in stock
SKU: 81A-6681M0 Categories: , Tag:
Vision 81A wheel features size 16" x 6", Machined finish, 8×165.1 bolt pattern, +0mm offset.
Wheel Specifications
  • Size: 16" x 6"
  • Finish: Machined
  • Bolt Pattern: 8×165.1
  • Offset: +0mm
  • Center Bore: 124.5
  • Load Rating: 3900
  • Material: Cast Aluminum
  • Structure: 1-Piece
Brand
Model
Submodel
Diameter
Width
Finish
Short Color
Short Finish
Lug Count
Lug Type
Center Bore
Load Rating
Material
Structure
Style ID
Bolt Pattern 1
Exposed Lugs
Lip Size
Orientation
Position
Niche Tag
Offset
SKU 81A-6681M0
Reviews
There are no reviews yet.
Be the first to review “Vision 81A 16×6 8×165.1 Silver”