SKU: 81A-6681MB0
Vision 81A 16×6 8×165.1 Black
Black, Matte Vision 81A wheels.
Availability: 11 in stock
SKU: 81A-6681MB0 Categories: , Tag:
Vision 81A wheel features size 16" x 6", Black, Matte Black finish, 8×165.1 bolt pattern, +0mm offset.
Wheel Specifications
  • Size: 16" x 6"
  • Finish: Black, Matte Black
  • Bolt Pattern: 8×165.1
  • Offset: +0mm
  • Center Bore: 124.5
  • Load Rating: 3900
Finish ,
Color
Offset
SKU 81A-6681MB0
Reviews
There are no reviews yet.
Be the first to review “Vision 81A 16×6 8×165.1 Black”