SKU: 56-8983SB12
Vision 56 18×9 6×139.7 +12 Black
Black, Satin Vision 56 wheels. ET12
Availability: 54 in stock
SKU: 56-8983SB12 Categories: , Tags: ,
Vision 56 wheel features size 18" x 9", Black, Satin Black finish, 6×139.7 bolt pattern, +12mm offset.
Wheel Specifications
  • Size: 18" x 9"
  • Finish: Black, Satin Black
  • Bolt Pattern: 6×139.7
  • Offset: +12mm