SKU: 54-22984SML25
Vision 54 22×9 6×139.7 +25 Silver
Vision 54 wheels. ET25
Availability: 13 in stock
SKU: 54-22984SML25 Categories: , Tags: , , ,
Vision 54 wheel features size 22" x 9", Silver / Machined Lip Silver / Machined Lip finish, 6×139.7 bolt pattern, +25mm offset.
Wheel Specifications
  • Size: 22" x 9"
  • Finish: Silver / Machined Lip Silver / Machined Lip
  • Bolt Pattern: 6×139.7
  • Offset: +25mm