SKU: 478-6814GBBRL38
Vision 478 16×8 5×107.95/5×114.3 +38 Black
Black, Gloss Vision 478 wheels. ET38
Availability: 80 in stock
SKU: 478-6814GBBRL38 Categories: , Tags: ,
Vision 478 wheel features size 16" x 8", Black, Gloss Black / Brushed Lip finish, 5×107.95/5×114.3 bolt pattern, +38mm offset.
Wheel Specifications
  • Size: 16" x 8"
  • Finish: Black, Gloss Black / Brushed Lip
  • Bolt Pattern: 5×107.95/5×114.3
  • Offset: +38mm