SKU: 477-7765SB38
Vision 477 17×7 5×114.3 +38 Black
Vision Wheel – 17″ x 7″
Availability: 33 in stock
SKU: 477-7765SB38 Categories: , Tags: ,
Vision 477 wheel features size 17" x 7", Black, Satin Black finish, 5×114.3 bolt pattern, +38mm offset.
Wheel Specifications
  • Size: 17" x 7"
  • Finish: Black, Satin Black
  • Bolt Pattern: 5×114.3
  • Offset: +38mm