SKU: 475V2945GM32
Vision 475 20×9 5×112 +32 Gray
Vision 475 wheels. ET32
Availability: 12 in stock
SKU: 475V2945GM32 Categories: , Tags: ,
Vision 475 wheel features size 20" x 9", +32mm offset.
Wheel Specifications
  • Size: 20" x 9"
  • Offset: +32mm