SKU: 472V24936C30
Vision 472 24×9.5 6×135 +30 Chrome
Vision Wheel – 24″ x 9.5″
Availability: 14 in stock
SKU: 472V24936C30 Categories: , Tags: , , ,
Vision 472 wheel features size 24" x 9.5", Chrome finish, 6×135 bolt pattern, +30mm offset.
Wheel Specifications
  • Size: 24" x 9.5"
  • Finish: Chrome
  • Bolt Pattern: 6×135
  • Offset: +30mm