SKU: 472V22936GBMF30
Vision 472 22×9.5 6×135 +30 Black
Vision Wheel – 22″ x 9.5″
Availability: 37 in stock
SKU: 472V22936GBMF30 Categories: , Tags: , , ,
Vision 472 wheel features size 22" x 9.5", Black, Gloss Black / Machined Face finish, 6×135 bolt pattern, +30mm offset.
Wheel Specifications
  • Size: 22" x 9.5"
  • Finish: Black, Gloss Black / Machined Face
  • Bolt Pattern: 6×135
  • Offset: +30mm