SKU: 471V2945SB32
Vision 471 20×9 5×112 +32 Black
Black, Satin Vision 471 wheels. ET32
Availability: 36 in stock
SKU: 471V2945SB32 Categories: , Tags: , , ,
Vision 471 wheel features size 20" x 9", Black, Satin Black finish, 5×112 bolt pattern, +32mm offset.
Wheel Specifications
  • Size: 20" x 9"
  • Finish: Black, Satin Black
  • Bolt Pattern: 5×112
  • Offset: +32mm