SKU: 471V20190SB25
Vision 471 20×10.5 5×115 +25 Black
Black, Satin Vision 471 wheels. ET25
Availability: 28 in stock
SKU: 471V20190SB25 Categories: , Tags: , , ,
Vision 471 wheel features size 20" x 10.5", Black, Satin Black finish, 5×115 bolt pattern, +25mm offset.
Wheel Specifications
  • Size: 20" x 10.5"
  • Finish: Black, Satin Black
  • Bolt Pattern: 5×115
  • Offset: +25mm