SKU: 469-6790S38
Vision 469 16×7 5×115 +38 Silver
Vision 469 wheels. ET38
Availability: 301 in stock
SKU: 469-6790S38 Categories: , Tags: ,
Vision 469 wheel features size 16" x 7", Silver Silver finish, 5×115 bolt pattern, +38mm offset.
Wheel Specifications
  • Size: 16" x 7"
  • Finish: Silver Silver
  • Bolt Pattern: 5×115
  • Offset: +38mm