SKU: 469-5648S38
Vision 469 15×6.5 4×114.3 +38 Silver
Vision 469 wheels. ET38
Availability: 335 in stock
SKU: 469-5648S38 Categories: , Tags: ,
Vision 469 wheel features size 15" x 6.5", Silver Silver finish, 4×114.3 bolt pattern, +38mm offset.
Wheel Specifications
  • Size: 15" x 6.5"
  • Finish: Silver Silver
  • Bolt Pattern: 4×114.3
  • Offset: +38mm