SKU: 426H2890HS20
Vision 426 20×8.5 5×115 +20 Silver
Vision 426 wheels. ET20
Availability: 16 in stock
SKU: 426H2890HS20 Categories: , Tags: ,
Vision 426 wheel features size 20" x 8.5", +20mm offset.
Wheel Specifications
  • Size: 20" x 8.5"
  • Offset: +20mm